Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky prosinec 2017

12. 12. 2017

6b.jpg

 

LEVNĚJŠÍ DOPRAVA

Od 1.12.17 máme levnější dopravu, jen za 89 Kč s GLS - více v tomto článku. Expedujeme i na Slovensko - viz stejný článek.

 

DORUČENÍ DO VÁNOC

Doručení do vánoc - poslední uhrazené objednávky nebo balíčky s dobírkou budeme odesílat ve středu 20.12.17 dopoledne, pouze s dopravcem GLS

 

NOVOROČNÍ SLEVOVÝ KUPON

Sleva 18 % bude platit na celý sortiment, kupon budeme posílat pouze e-mailem a pouze registrovaným zákazníkům, přihlášeným k odběru novinek. Registrujte se do 28.12.17 a nezapomeňte zakliknout tlačítko "novinky". Kupon budeme posílat v pátek 29.12.17.

 

VÁNOČNÍ PROVOZ

Ve dnech 22.12.17. - 1.1.18 balíčky neposíláme - slavíme vánoce a také se musíme věnovat administrativě. První novoroční objednávky budeme expedovat 2.1.2017. Děkujeme za pochopení.

 

NOVÝ A ZLEVNĚNÝ MATERIÁL

Nové zboží najdete přímo na úvodní straně. Zboží, které je opět skladem máme tady. Zajímat by vás mohly Tvořivé balíčky, které jsou právě v akci a také super ceny z výprodeje.

 

SLEVA PRO ŠKOLY 5 %

Více de dozvíte v tomto článku.

 

VAŠE HODNOCENÍ

Hodnocení našich zákazníků na Heureka.cz najdete zde. Děkujeme za všechny ohlasy.

 

INSPIRACE

Naše nejnovější články najdete v archivu, můžete v něm listovat dle jednotlivých měsíců - listopad, prosinec.

Všechny vánoční nápady jsou v tomto menu

Inspiraci z dalších zdrojů vkládáme na naše Facebookové stránky. Je tam také galerie vašich fotografií, můžete se pokochat i pochlubit :-)