Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky říjen 2018

19. 10. 2018

Moji milí,

moje životní cesta se ubírá novým směrem, vracím se ke svému původnímu povolání, nastoupila jsem do práce a živnost budu kombinovat s polovičním pracovním úvazkem. Nevím, zda se mi vše podaří sladit, ale nerada bych obchůdek zcela rušila, držte mi palce :-)

Ekonomické výsledky e-shopu bohužel neodpovídají vynaloženému úsilí. Původní vize byla nabízet kvalitní zboží za slušnou cenu a podporovat české chráněné dílny a výrobce. Řada zákazníků však dává přednost laciným "šuntům" z Číny s dotovanou dopravou a tomu se nedá konkurovat...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prozatím využijte velice příznivé ceny, snížila jsem je o 20 %, spoustu položek si však můžete pořídit mnohem výhodněji. Nemusíte už složitě vkládat slevový kupon, uzavření objednávky je tak mnohem jednodušší :-)

Balíky budu odesílat pouze Českou poštou, protože dopravce GLS výrazně navýšil ceny, více informací zde. Při objednávce nad 1500 Kč budete mít poštovné zdarma.

Poprosím vás však o strpení, co se délky dodací lhůty týče. Balíčky mohu připravovat a odesílat až po pracovní době a mám tři děti. E-shopu se tedy budu věnovat jen večer a o víkendu. Vaše přání budu svědomitě plnit i nadále, jen s menším zpožděním, určitě pochopíte.

Moc děkuji za vaši přízeň a přeji příjemné kreativní chvilky ♥

Lucie M.